Güncel Haberler

Türkiye ve Avrupa'da rüzgar enerjisine yönelik yatırımlar yapan Zeren Group’un CEO’su Mustafa Yiğit Zeren, "Türkiye enerji alanında yaptığı büyük yatırımlarla enerjide tam bağımsız bir ülke olma yolunda hızla ilerliyor" dedi.

Yarım yüzyıla yaklaşan öyküsüyle bir aile şirketi olan Zeren Group, mali danışmanlıktan inşaata, gayrimenkul yatırımından medya ve açık hava reklamcılığına, bilgi teknolojilerinden otomotive, turizmden enerjiye

Mustafa Yiğit Zeren önderliğinde her geçen gün gücüne güç katmaya devam eden, çatısı altında 4 farklı şirket bulunan Zeren Group Holding’te kadın çalışan sayısı erkekleri geçti. Şu anda çalışma arkadaşlarımızdan yüzde 60’ı kadın. Bu oran ülkemizdeki diğer kurumlar için de örnek teşkil ediyor.

Danışmanlıktan bilişim teknolojilerine, gayrimenkulden medya sektöründe birçok sektörde yatırımları bulunan Zeren Group CEO’su Mustafa Yiğit Zeren, Türkiye Marka Ödülleri’nde Yılın CEO’su ödülünü kazandı.

Yarım asra doğru yaklaşan faaliyetleri ile sektörün güven duyulan markaları arasında yer alan Zeren Group, Mustafa Yiğit Zeren önderliğinde bünyesinde yer alan şirketleri ile ülke ekonomisi için ciddi katma değer yaratmaya devam ediyor.

Mali müşavirlik ve danışmanlıktan bilişim teknolojilerine, gayrimenkulden medya sektörüne birçok sektörde yatırımları bulunan Zeren Group Holding'in, 3. çeyrek raporuna göre firma gelirleri geçen seneki verilere göre yüzde 13 oranında büyüme göstererek iş dünyasında önemli bir yer edindi.

TABA-AmCham ve Türkiye-Amerika ilişkileri hakkında soruları yanıtlayan Mustafa Yiğit Zeren, genç Türk girişimcilerin Amerika’ya açılması ve Türkiye ile Amerika arasındaki ticari ilişkiler hakkında görüşlerini aktardı.